PRISTATYMAS

Baldus įsigytus mūsų internetinėje parduotuvėje baldene.lt pristatome per  10 (dešimt) – 30(trisdešimt) darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo momento. Atkreipkite dėmesį, kad dėl kai kurių prekių pristatymo terminų reikia kreiptis atskirai. Mes parduodamų baldų internetu nesandėliuojame, tad jei gauname baldus anksčiau nei nurodytas terminas, arba turime vietoje adresu Jonava, turgaus g. 22. Jums greičiau ir pristatysime. Kartais, mes negalime garantuoti, kad gamintojas visada suspės paruošti Jūsų baldus per nurodytą terminą, todėl apie numatomą vėlavimą mes Jums pranešime telefonu. Tačiau taip būna labai retai. Kai mes gausime baldus iš gamintojo, apie tai Jums pranešime el. laišku. Pristatymo datą mes Jums pranešime telefonu, kai Jūsų baldai jau bus paruošti kelionei pas Jus.

Savo baldus taip pat galite atsiimti adresu Jonava, Turgaus g. 22.

Baldų pristatymo kaina derinama individualiai.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

error: Negalima !!!